AHSİS YAZILIM

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Destek veriyor musunuz ?
AHSİS paketini kullandığınız süre boyunca sizlere özel destek verilmektedir. Dilerseniz telefon ile iletişim kurarak dilerseniz de yönetici panelinizde bulunan özel alan sayesinde e-ticaret sisteminiz hakkında destek alabilirsiniz. Yapılan her site Marketim V3 tarafından garantilenmektedir..
Güvenlik sistemleri için paket fiyatları dışında herhangi bir ücret alınacak mıdır ?

Marketim sitelerinizde kullanılması gereken RAID5, Firewall, IPS, IDS, 128bit SSL şifreleme ve güvenlik sistemleri için sizlerden ekstra bir ücret talep edilmemektedir. Marketim sitenize bütün bu özellikler dahil edilmektedir.

Sanal pos nasıl alınır ?
Sanal pos alabilmeniz için şirket sahibi olmanız gerekmektedir. Şirket statünüz sanal pos almanızda etkili değildir. Şahıs, anonim ya da limited şirketiniz var ise bankalara sanal pos başvurusunda bulunabilirsiniz. Yapılan başvurular onaylandıktan sonra sadece birkaç dakika içerisinde e-ticaret sisteminize bu posun entegrasyonunu sağlayabiliriniz.
Sanal pos altyapınız mevcut mudur ?
Marketim  yazılımları uzman ekip tarafından geliştirilmiş ve Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal poslarının kullanılabileceği bir şekilde tasarlanmıştır. Sınırsız sayıda sanal posu e-ticaret sitenizde kullanabilirsiniz.
E-ticaret paketlerinde alan adı tescili için ekstra para ödeniyor mu ?

Yeni alacağınız alan adı için herhangi ekstra bir ödeme gerçekleştirmezsiniz. Kullanacağınız Ne ticaret Marketim paketleri ile birlikte açılmasını istediğiniz alan adı sizler için ücretsiz alınmaktadır.

E-ticaret hakkında bir bilgim yok. Bu sektöre nasıl giriş yapacağım ?
Günlük hayatınızda ticaret tecrübeniz var ise Neticaret tarafından sizlere verilecek olan Marketim eğitimleri sayesinde hiçbir bilginiz olmasa dahi e-ticaret yapabilirsiniz. Sisteminizin kurulumu ve aynı zamanda nasıl yöneteceğiniz sizlere verilecek olan kurslar ile anlatılmaktadır.
KİRALIK PAKET NEDİR?

Kiralık paketin amacı Profesyonel yazılımlara büyük miktarda yatırımlar gerekmektedir ve bunu her işletmeci istesede karşılıyamamaktadır,
Bundan dolayı profesyonel bir yazılım sahibi olmak istiyen işletmeciler Paketi Kiralıya biliyor ve kendi isim hakkı üzerinden kullanıp süresi
dolduğunda ister hesabını kapattırıp Sİte kullanımına son veriyor,  isterse Paket süresini 1 Yıl daha uzatıp devam ediyor,
yada Süresi dolmadan Paketi satın alma talebinde bulunup yapmış olduğu ödeme Paketin orjinal fiyatından düşürülüp kalan ücreti
ödemesi taktirinde Paket Lisanlanıp İşletmeciye devredilmektedir.

  • Devir işleminden sonra paketi satma yada yayma hakına sahip olamazlar.
  • Her bir paket MİEMLAK tabanlı lisanslanıp yalnız lisanslanan Domain adında çalışmaktadır.
  • Çoğaltılan yazılımlardada aynı şekilde çoğaltılan paket için 1 den fazla yerde çalıştığı belirlendiğinde
  • Site Lisansı kapatılıp bütün hakları fes edilmiş olur.
  • Domain adı değişikliğinde ekstra domain lisans ücreti ödenmesi gerekmektedir.
  • Lisans olmuyan domain hesaplarında paket kendini kitler ve bütün haklar fes edilmiş olur.

Kiralanan paketlerde ilk yıl için Hosting ücreti alınmaz fakat uzatma işlemlerinde kullanılan kotaya göre hosting alanı seçilip ücrete tabi tutulur.

SATIN ALDIĞIM WEB PAKETİNİN ÜCRETSİZ KURULUMUNU YAPIYORMUSUNUZ?

Satın Aldığınız Web Paketlerinin Kurulumunu Ücretsiz Yapıyoruz.

Kurulum Yaptırmak İstiyorsanız Sipariş Sayfasında Not Kısmına Hosting Bilgilerinizi Yazmayı Unutmayınız.

SATIN ALDIĞIM ÜRÜNÜ GERİ İADE YAPABİLİYORMUYUM?

Web Paketlerimiz domaine lisanslı olarak tarafınıza teslim edilmektedir. lisans verileceği için iade söz konusu olmamaktadır.

SATIN ALDIĞIM WEB PAKETİNE EK MODÜL YAPIYORMUSUNUZ?

Ürünlerimizi satın alan müşterilerimizin özel isteklerini ücret karşılığında yapıyoruz. Ek Modül isteklerinizi İletişim sayfamızda yer alan iletişim formu aracılı ile veya [email protected] mail adresimize yazabilirsiniz.

İstediğiniz ek modülün maliyeti hesaplanarak size teslim edileceği tarihi bildiriyoruz.

WEB PAKETLERİNİ SATIN ALDIKTAN SONRA DESTEK VERİYORMUSUNUZ?

Web Paketlerimizi satın alan müşterimize 1 yıl ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı [email protected] adresine gönderebilirsiniz veya Destek Forumumuza Konu Açabilirsiniz.

Kendi Hosting servisini kullanan müşterimiz Sorunlarınızı [email protected] adresine göndermeniz daha doğru olacaktır.

Çünkü Sorunla ilgili olarak sizden hosting bilgilerinizi talep edebiliriz.

ÖDEME NASIL YAPABİLİRİM ?

Web Paketlerimizi Havale - Eft ve Paypal ile Satın Alabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken, Sipariş Formu Sayfasında Ödeme Seçeneğini Havale - Eft Olarak İşaretleyin. Siparişinizi tamamladıktan Sonra Hesap Numaralarımız ve Sipariş Numaranız Çıkacaktır.
Hesap Numaralarımızdan Herhangi Birine Web Paketi Ücretini Gönderiniz. Havale / Eft Açıklama Kısmına Sipariş Numarasını Belirtirseniz İşleminiz Daha Hızlı Gerçekleşecektir.
Daha Sonra İletişim Formundan veya [email protected] Mail Adresimizden Sipariş Numarasıyla Birlikte Bildirmeniz Gerekmektedir.

Web Paketlerimizi Paypal ile Satın Alabilirsiniz.
Web Paketlerimizi Kredi Kartı ile Satın Alabilirsiniz.

SATIN ALDIĞIM ÜRÜN NE KADAR SÜREDE TESLİM EDİLİR.?

Satın Aldığınız Web Paketinin Ödemesini Yaptıktan Sonra Mesai Saatlerimiz içerisinde 30 dakika içerisinde teslim edilmektedir. Mesai Saatleri dışında 1 saat içinde teslim edilmektedir.

Hosting hizmetini tarafımızdan karşılanıyor ise 24 saat içinde kurulum gerçekleşmiş olup site panel bilgileriniz kayıt sırasında vermil olduğunuz email adresine yollanmaktadır.

Mesai Saatlerimiz

Hafta içi :  09:00 19:00

Cumartesi : 10:00-18:00

Pazar: KAPALI (Pazar günü satın aldığınız web paketleri 30 dakika içerisinde gönderilmektedir.)

WEB PAKETLERİNİ KENDİ SUNUCUMDA BARINDIRABİLİR MİYİM?

Web Paketlerimizi Kendi hosting hesabınızda barındırabilirsiniz. Satın aldığınız sunucuda ioncube bileşeninin kurulu olması gerekmektedir. Günümüzde hosting hizmeti veren firmaların %95'inde ioncube kurulu olarak gelir. Kurulum yapacağınız hostinginizin linux olmasına dikkat ediniz.

SATIN ALDIGIM ÜRÜNÜN DAHA SONRA LİSANS DEĞİŞİKLİĞİ YAPILABİLİR Mİ?

Lisans değişikliği maalesef yapılmamaktadır. Ancak aynı firmaya ait ilk alınan  lisans  com uzantı ya alınmış ise,  firma daha sonra aynı domainin com.tr uzantısına geçmek istediğinde  süre gözetmeksizin  değiştirilir.

DOMAİN VE HOSTİNG NASIL ALABİLİRİM.? YILLIK ÖDEMESİNİ NASIL YAPABİLİRİM?

Hosting ve Domain alımını, Web sitesi paketimizi satın alırken sipariş sayfasında sepetinize ekleyebilirsiniz. Domain ve hosting alımını sadece web paketi satın alırken sepetinize ekleyebilirsiniz. Harici olarak hosting ve domain satışımız yoktur. Sunucularımızda güvenli bir şekilde sitelerinizi barındırabilir ve yıllık takibini yapabilirsiniz.

Domain ve Hostingler 1 yıllık olarak satılmaktadır,bir sonraki yıl yenilemeniz gerekmektedir. Domain ve Hostinglerinizin yıllık süresinin dolmasına 1 ay ve 15 gün kaldığında mail ve sms ile bilgi verilmeketdir.

Müşteri panelinizden Domain ve Hosting yenileme ücretini ödeyebilirsiniz.

WEB PAKETLERİNİ İSTEDİĞİMİZ KADAR DOMAİNE KURABİLİRMİYİZ.?

Web Paketlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen web paketi siparişte belirtilen domaine lisanslanır. web paketinin kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

Reklam Alanı olarak kullnıla bilinir

Bu alana belki reklam koyarız koymazsakta kaldırız bu kadar basit pek kafa yormaya gerek yok maksat alan doldurulsun.

Çözüm Ortaklarımız

Copyright © 2002 - 2021 AHSİS YAZILIM | Tüm hakları Saklıdır. AHSİS Yazılım Tarafından Kodlanıp Geliştirilmiştir.