AHSİS YAZILIM

HİZMETLERİMİZ

Reklam ve Pazarlama

 Anasayfa / Hizmetlerimiz /Reklam ve Pazarlama
Reklam ve Pazarlama
Reklam ve Pazarlama

Ahsis Yazılım ve Danışmanlık olarak firmanızın reklam yönetimini yapıyor ve gerek interaktif reklam gerekse yazılı ve işitsel reklam yönetiminizi profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz.

Google Adwords, arama sonuçlarında yer alan bir reklamcılık hizmetidir.

Google Adwords reklamları firmalar için satış grafiğini önemli derecede etkileyen bir reklam mecrasıdır Adwords uzmanlarımız sizler için analizler yaparak profesyonel reklam yönetimi yapıyor. 
Aranılan kelime veya kelimelerle, firmanızı yansıtan anahtar sözcükleriniz ve reklam metninizle Google’ın kalite ve içerik yönergeleri doğrultusunda, daha düşük maliyetlerle daha etkili reklamlar vermenizi ve böylelikle hedef kitlerinizi daha da geniş alanlara yaymanızı sağlayarak,sahip olduğu müşteri portföyünü artırma şansı tanır.
Böylece marka değerinizi en iyi yansıtacak reklam organları seçiliyor ve etkili bir reklam kampanyası hazırlanarak firmanızı ve ürünlerinizin tanıtımı yapılıyor. Reklam yönetimi sırasında firma olarak az bütçe ile etkili reklam kampanyaları yapmayı hedefliyoruz.,

Her mecrada firmanızı etkili şekilde tanıtmaya ve kampanyalarınızı duyurmayı başarıyoruz.
Günümüzde en yaygın olan Sosyalağ Reklamcılığında ayreten yol gösteriyoruz.

Reklam maliyetini düşürmenin en etkin yolu olarak AHSİS Yazılım ile iletişime geçebilir veya bizlerden destek alabilirsiniz.

AHSİS YAZILIM DANIŞMANLIĞI

Reklam Alanı

Ahsis Yazılım Ekibi olarak faydalı görünen firmaların yada ürünlerin tanıtımı için kullanılacak reklam alanı.

Çözüm Ortaklarımız

Copyright © 2002 - 2021 AHSİS YAZILIM | Tüm hakları Saklıdır. AHSİS Yazılım Tarafından Kodlanıp Geliştirilmiştir.