AHSİS YAZILIM.

Yasal Bilgiler

Özel Kodlama

 Anasayfa / Bilgiler /Özel Kodlama

Özel Kodlama

AHSİS Yazılım Hizmetleri Olarak,Değerli Müşterilerimizin İhtiyaçlarını Karşılamak İlk Vazifemizdir.

Özel Kodlama Adını verdiğimiz Kodlama modeliyle paketlerimizde isteğiniz doğrultusunda güncelleme ve eklemeler yapıyoruz.Öncelikli olarak,türkiye genelinde web tasarım işi yapmak isteyen müşterilerimize Özel kodlama ile fırsat sunuyoruz.

Çevrenizde web sitesi yaptırmak isteyen çok kişimi var? Bilgisayar işleri ile uğraşıyorsunuz ama web sitesi yapımından anlamıyormusunuz.? veya ek iş olarak web tasarım işimi yapmak istiyorsunuz.?  
İŞTE TAM YERİNDESİNİZ.

Özel İş Nedir? Nasıl İş verebilirim?...

Özel iş, Satın aldığınız web paketlerimizde yaptıracağınız değişiklikler ve isteklerdir.
Satın aldığınız web paketinde müşterinizin istediği bir özellik veya eklenti olmayabilir, Bu isteklerinizi freelancer iş modeli hizmetimizle yerine getiriyoruz.

Örneğin: Satın aldığınız web paketine müşteriniz yeni bir özelliklik isteyebilir (Dil Eklentisi, Modül eklentisi vb.) ve/veya Tasarımında değişiklik talep edebilir bu gibi durumlarda Destek (Ticket) Sayfasından Ticket açarak Teknik Destek Departmanımıza iletebilirsiniz.

Fiyatlandırma: Yapılacak işin türüne göre değişiklik göstermektedir. Siz isteğinizi ilettiğinizde ilgili departmanımız size maliyetini bildirecektir.

Özel iş alımını her ay belirli sayıda yapmaktayız. İş Alımının aktif veya pasif durumunu ticket açarak destek ekibimize sorabilirsiniz.

AHSİS YAZILIM DANIŞMANLIĞI

Reklam Alanı

Ahsis Yazılım Ekibi olarak faydalı görünen firmaların yada ürünlerin tanıtımı için kullanılacak reklam alanı.

Çözüm Ortaklarımız

Copyright © 2002 - 2021 AHSİS YAZILIM | Tüm hakları Saklıdır. AHSİS Yazılım Tarafından Kodlanıp Geliştirilmiştir.